20 Mayıs 2011 Cuma

3... 2...1... Yayındayız


3... 2... 1... yayındayız. Yayında mıyız? Ha ok tamam!
Herkese merhaba arkadaşlar! Lafı fazla uzatmıyım diyeceğim ama ben lafı kısa kesen biri olmadığımdan ne yazık ki bunu yapmam mümkün değil. Bendeniz meLisa... BU görmüş olduğunuz blog bana aittir tümüyle. Ciddiyim! Logoyu ben yaptım xD Tabi bunda başarılı mıyım onu bilemeyeceğim. Çok mu büyük durdu ne? Neyse...

Öncelikle burada bulacağınız şey ve göze batacak olan şey; benim günlüğüm! Gerçi günlük münlük de sayılmaz yani! Öyle kafama estiğinde biraz değiştirip bir şeyler saçmalıyorum. Hepimiz öyle yapmıyor muyuz zaten? Baştan sona bi günlüğünüz varsa okuyun, ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Günlükten sonra dikkatinizi vereceğiniz şey; PS! Photoshop! Çektiğim resimleri ve hali hazır resimleri shoplamaya bayılıyorum!!! Ortaya harika şeyler çıkıyor bir deneyin derim. Ben de zaten kursa gidip öğrenmedim ki canım... Yılların deneyimi konuşuyor: "Deneye deneye çözdük bu işi kardeş."

Denemekte fayda var diyorum.

3. olarak dikkatinizi vereceğiniz bir diğer şey ise: hikayeler! Evet! Pc başına oturup arada bir parmaklarımızı konuşturduğumuz oluyor. Kurguladığım o kadar çok şey var ki... Onları yazsam mı bilemiyorum. Belki buraya bir kaç denemelik koyarım, beğenirseniz zaten kitap yaparız canım ondan kolay ne var?

Kapağa da shop yaptık mı... Volah!!! Ortaya harika bir şey çıkar.

Günlüğümde, eserlerimde vs. beni zaten tanıyacaksınız... (farkettiyseniz 3 nokta koymaya bayılıyorum xD)

kestik!!!! Yayından çıktık.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder